مدیركل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور تشریح كرد

جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه فارغ التحصیلان

جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه فارغ التحصیلان

دانلود عكس: مدیركل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش آموختگان این دانشگاه را تشریح نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، رامین صادقیان اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه به سلامت دانشجویان و کارکنان دانشگاه، دانشجویان تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه جهت دریافت دانشنامه اجتناب کنند.
وی ادامه داد: دانش آموختگان برای درخواست دانشنامه باید بعد از مراجعه به سایت سیستم گلستان(http: //reg.pnu.ac.ir ) بوسیله سربرگ پیشخوان خدمت و درخواست دانشنامه فوری، استان محل دریافت دانشنامه را تعیین کند.
وی با عنوان اینکه فقط دانشجویانی که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته است و نیاز فوری به دانشنامه دارند، می توانند از این طریق درخواست نمایند، گفت: دانشنامه های فوری صادر شده در نخستین زمان ممکن بوسیله پست به ستاد دانشگاه پیام نور استانی که دانشجو در پیشخوان گلستان تعیین کرده است، ارسال خواهد شد.
وی ادامه داد: دانش آموختگان می توانند پس از حداقل ۱۰ روز کاری از دریافت پیام آماده بودن دانشنامه در همان پیشخوان گلستان، همراه با کارت ملی و گواهینامه موقت به امور دانش آموختگان ستاد استانی که دانشنامه شان ارسال شده است، مراجعه کرده و دانشنامه خودرا به همراه ریز نمرات تایید شده(در صورت درخواست ریز نمرات) تحویل گیرند.
وی تصریح کرد: دانشنامه عادی سایر دانش آموختگان به استان و مرکز تحصیل دانشجو ارسال خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دانش آموختگان متقاضی دانشنامه فوری می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی، موضوع را از واحد صدور اداره دانش آموختگان با شماره ۲۳۳۲۲۵۷۲ و ۲۳۳۲۲۵۷۰ پیگیری کنند.
منبع:

1399/04/25
15:02:46
5.0 / 5
2070
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس