آغاز ثبت نام انتقال نودانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی

آغاز ثبت نام انتقال نودانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی

دانلود عکس: برمبنای شرایط و ضوابط اعلام شده برای ثبت نام و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید دانشگاه های علوم پزشکی، نام نویسی از دانشجویان از امروز انجام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، برمبنای بخشنامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵ درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.
بر این اساس تسهیلات موضوع این بخشنامه فقط برای همسر و فرزندان شهید، آزادگان و همسر و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵درصد و همسر و فرزندان آنان می باشد.
بدین سبب دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید (۱۴۰۰) باید بعد از ثبت نام در دانشگاه مبداء و دریافت شماره دانشجویی از امروز دهم تا تاریخ بیستم مهرماه بوسیله سامانه انتقال نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
ثبت نام انتقال برای «دانشجویان ورودی سالهای قبل»، در شهریور ماه صورت گرفته است، این مرحله فقط برای ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید است. دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است بعد از ثبت نام در دانشگاه مبدا و گرفتن شماره دانشجویی در زمان تعیین شده بوسیله سامانه نقل و انتقال به آدرس: vsa.behdasht.gov.ir اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و ستاد مرکزی وزارتخانه اجتناب کنند.
طبق اعلام وزارت بهداشت درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و نتیجه بررسی انتقال دانشجویان «ورودی جدید» و «ورودی سالهای قبل»، بطور همزمان تا آخر مهرماه بوسیله سامانه و پیامک به دانشجو اطلاع رسانی می شود و بصورت کتبی نیز به دانشگاه مبداء و مقصد نیز اعلام می شود.
برای پاسخگویی سریع و بموقع به دانشجویان شاهد و ایثارگر، «سامانه ارتباط نزدیک» وب سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر (vsa.behdasht.gov.ir) در دسترس دانشجویان است و به هیچ وجه ضرورتی برای مراجعه حضوری دانشجو نیست.1400/07/11
11:07:23
5.0 / 5
997
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دانلود عکس