برای شركت در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی؛

رییس جمهور دوشنبه به دانشگاه تهران می رود

رییس جمهور دوشنبه به دانشگاه تهران می رود

به گزارش دانلود عکس رییس ستاد اجرائی مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با تاکید بر اینکه رییس جمهور دوشنبه هفته آتی برای شروع سال تحصیلی دانشگاه ها به دانشگاه تهران می رود اظهار داشت: این مراسم بصورت حضوری و با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام خواهد شد.


دکتر عباس قنبری در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر درباب جزییات برگزاری مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور اظهار داشت: بمنظور برگزاری این مراسم، ستاد اجرائی برنامه شروع سال تحصیلی دانشگاهها تشکیل شده و مقرر است آیت الله رئیسی رییس جمهو، ر دوشنبه هفته آتی (19 مهرماه) بمنظور برگزاری این مراسم در تالار علامه امینی دانشگاه تهران حاضر شود.

وی با اعلان اینکه برنامه شروع سال تحصیلی دانشگاهها هر سال بصورت نمادین برگزار می شود، اظهار داشت: سال قبل به سبب شیوع ویروس کرونا این برنامه بصورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار شد، اما امسال رییس جمهور بصورت حضوری در دانشگاه حضور پیدا خواهدنمود.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران، اشاره کرد: در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی تعداد کمی از مسئولان دو حوزه وزارت علوم و وزارت بهداشت، اساتید و دانشجویان دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران حاضر خواهند بود.
دکتر قنبری اشاره کرد: برمبنای تاکید وزارت بهداشت، این برنامه با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با حضور تعداد کمی از افراد برگزار می گردد و روسای دو دانشگاه تهران وعلوم پزشکی تهران وزیر علوم و بهداشت، همچون سخنرانان مراسم دوشنبه هفته آتی خواهند بود.
رییس ستاد اجرائی مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها همین طور اشاره کرد: در مراسم امسال یک استاد به نمایندگی از اساتید دانشگاه ها و یک دانشجو نیز به نمایندگی از دانشجویان کشور درحضور رییس جمهور سخنرانی خواهند کرد که بعد از آن در آخر مراسم رییس جمهور به ایراد سخنرانی می پردازد.
دکتر قنبری در آخر اشاره کرد: در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی حدود 26 نفر از کنکوری های برتر در وزارتخانه های علوم وبهداشت و همین طور بالاترین های شاهد وایثارگر با حضور رییس جمهور موردتقدیر قرارخواهند گرفت.
منبع:

1400/07/15
20:18:47
5.0 / 5
1134
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانلود عکس