دانشگاه علم و صنعت به استقبال نو دانشجویان می رود

دانشگاه علم و صنعت به استقبال نو دانشجویان می رود

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت از برگزاری مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۱۴۰۰ در این دانشگاه اطلاع داد اظهار داشت: این مراسم امروز با حضور تعداد کمی از دانشجویان برگزار می گردد.


دکتر عبدالمجید ارجمندی در گفتگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: در سنوات گذشته، استقبال از دانشجویان به صورت حضوری انجام می گرفت و گاها اردوهایی هم برای آشنایی دانشجویان با شرایط دانشگاه برگزار می شد، اما در دوران شیوع کووید-۱۹، این برنامه ها با تغییراتی همراه بود و گاها تعداد آنها کاهش پیدا کرد. دانشگاه علم و صنعت هم با عنایت به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، بخشی از این اقدامات را به صورت مجازی یا نیمه حضوری برگزار کرد.
وی افزود: با شروع سال تحصیلی جدید نیز، مراسم استقبال از نو دانشجویان، امروز دوشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با حضور هیأت رئیسه دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد و حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر از دانشجویان به صورت رندوم انتخاب شده اند تا به صورت حضوری در مراسم شرکت نمایند. مابقی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علم و صنعت هم که تعداد آنها نزدیک به ۹۵۰ نفر است، به صورت مجازی در مراسم شرکت می کنند.
دکتر ارجمندی اضافه کرد: در این مراسم، رئیس دانشگاه، معاون دانشجویی، معاون فرهنگی، معاون آموزشی، نماینده نهاد رهبری و دیگران مدیران به سخنرانی خواهند پرداخت و همینطور برنامه های جالبی از قبیل مسابقه های علمی و فرهنگی برای دانشجویان برگزار می گردد. همینطور یکی از دانشجویان فارغ التحصیل دوره کارشناسی، در اقدامی نمادین، پرچم دانشگاه را به یک دانشجوی کارشناسی جدیدالورود تحویل خواهد داد تا دانشجویان جدید راه را ادامه دهند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اینکه در این مراسم خط مشی چند ساله دانشجویان از نظر آموزشی و فرهنگی برای آنها شرح داده می شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر مراسم امروز در ایام آتی، برنامه ای توسط مرکز مشاوره معاونت فرهنگی برای اولیاء دانشجویان برگزار می گردد و همه والدین به یک کارگاه حدودا دو ساعته مجازی دعوت می شوند و در این نشست موضوعات مختلف در رابطه با دانشجویان در مباحث آموزشی و روانی توسط مشاوران متخصص به والدین عرضه می شود.
دکتر ارجمندی در انتها تصریح کرد: یک هفته بعد از معارفه کلی دانشگاه، هر دانشکده به صورت مجزا توسط مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشکده و با حضور هیات رئیسه، مدیران گروه دانشکده ها، برنامه تخصصی برای دانشجویان به صورت مجازی برگزار خواهد نمود.1400/07/20
10:32:32
5.0 / 5
1217
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس