زمان برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

زمان برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

دانلود عکس: دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، 30 آذر الی 2 دی ماه سال جاری انجام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف (jobfair12) از طرف مرکز کاریابی شریف در ایام ۳۰ آذر الی ۲ دی ماه سال جاری در سالن تربیت بدنی استاد جباری این دانشگاه بصورت حضوری انجام می شود. نمایشگاه کار همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد و تعداد زیادی از کارجویان و شرکتها بمنظور تبادل اطلاعات در ارتباط با مشاغل موردنیاز و معرفی شرکت هایشان در آن حضور خواهند داشت.
کارجویان همیشه در کوشش برای جذب شدن در شرکتها و سازمان هایی متناسب با مرتبه علمی و در رابطه با رشته تحصیلی خود هستند. همین طور جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان صنایع و کسب وکار است. رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دانشگاهی می شود، از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکتها و کارجویان، موجب شد تا در سال ۱۳۹۰ نمایشگاه کار توسط دانشگاه صنعتی شریف اجرا شود و این دانشگاه بعنوان بنیانگذار نخستین نمایشگاه کار در ایران تا حالا تجربه برگزاری یازده دوره این نمایشگاه را داشته است.
از مهم ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، ارائه فرصت های شغلی، امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی، تسهیل پروسه جذب و استخدام سازمان ها، آشنایی با مهارت های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان است. همین طور بازدید از نمایشگاه کار برای عموم رایگان است و علاقه مندان می توانند جهت حضور در وب سایت این نمایشگاه به آدرس اینترنتی http: //jobfair.sharif.ir ثبت نام کنند.
به نقل از وزارت علوم، نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد و می توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد.
منبع:

1400/07/28
10:17:37
5.0 / 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس