رییس صندوق رفاه دانشجویان معرفی گردید

رییس صندوق رفاه دانشجویان معرفی گردید

از طرف وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس صندوق رفاه دانشجویی معرفی گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر «مسعود گنجی» را بعنوان «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب نمود.
در این حکم انتصاب آمده است؛ "نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جنابعالی در آموزش عالی و برمبنای پیشنهاد معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان و به استناد تبصره ۲ ماده ۴ قانون صندوق رفاه دانشجویان و برمبنای مصوبه هیئت امنای آن، به سبب این حکم به سمت «رئیس صندوق رفاه دانشجویان» منصوب می شوید.
انتظار می رود با روحیه جهادی و پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت مردمی در جذب و توزیع بهینه‌ی منابع در امتداد تحقق اهداف اسناد بالادستی نظام، خصوصاً «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب اسلامی» و راهبردهای طرح شده در «سند دانشگاه اسلامی» با به کارگیری همه ظرفیت ها و همکاری و هم افزایی کارشناسان و جلب مشارکت دانشگاهیان و دستگاه های پشتیبان برای ارائه‌ی تسهیلات و خدمات شایسته به دانشجویان گرامی و ارتقای رفاه آنان با رویکرد «عدالت محوری» و توجه ویژه به اقشار ضعیف، موفق و پیروز باشید.
توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم."
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور طی نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های «دکتر ناصر مطیعی» در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
پروفسور گنجی (زاده اردبیل _ ۱۳۴۲) دارای دکترای تخصصی آمار و ریاضی استاد گروه آمار و کاربردهای دانشگاه محقق اردبیلی، قبل از این معاون دانشجویی و فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و ریاست دانشگاه محقق اردبیلی و همین طور ریاست دانشگاه پیام نور استان اردبیل را بر عهده داشته است.1400/07/30
23:26:09
5.0 / 5
973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانلود عکس