كرونا سبب لغو المپیاد ورزشی دانشجویان در دانشگاه لرستان

كرونا سبب لغو المپیاد ورزشی دانشجویان در دانشگاه لرستان

به گزارش دانلود عكس لرستان رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه لرستان می گوید: كرونا سبب لغو برنامه های ورزشی زیادی در این دانشگاه شده است.


احسان احمدی در گفتگو با ایسنا بیان نمود: هر ساله وزارت علوم برنامه اجرایی سال بعد را از ما می خواهد و باید به صورت زمان بندی شده برنامه ها را اعلام نماییم.
وی افزود: ما برنامه های زیادی همچون کلاس فوق برنامه، آموزشی، دانش افزایی، دوره های داوری و... را مدنظر داشتیم که با انتشار کرونا همه این برنامه ها را لغو کردیم.
احمدی اضافه کرد: همچین تصمیم داشتیم یک المپیاد ورزشی برگزار نماییم که کرونا این برنامه را هم لغو نمود.
رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: قصد داشتیم که اختتامیه این المپیاد ورزشی با حضور ورزشکاران ملی همچون وحید امیری که اخیرا عضو شورای ورزشی دانشگاه لرستان شده است، برگزار گردد.
وی بیان نمود: امیدواریم بتوانیم چنین برنامه هایی برگزار نماییم به این دلیل که دانشجویان از لحاظ روحی به این گونه برنامه ها نیاز مبرم دارند.
احمدی اظهار نمود: برای ترم آینده منتظر مشخص شدن وضعیت کرونا هستیم. اگر شرایط به حالت عادی بازگشت برنامه های تدوین شده خویش را که به وزارت علوم ارسال شده، اجرا می نماییم در غیر این صورت ناگزیریم با همکاری هیئت های ورزشی کلاس های آموزشی و مسابقات را به صورت مجازی برگزار نماییم.
رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه لرستان اظهار داشت: ما با هیئت های ورزشی هماهنگی های لازم را انجام داده ایم و تصمیم بر این شد که هر کدام از هیئت ها یک پکیج به ما ارائه نمایند تا به صورت تخصصی ورزش هایی که قابلیت اجرا در منزل را دارند آماده کنند و ما از راه شورای صنفی در اختیار دانشجویان بگذاریممنبع:

1399/04/26
13:05:54
5.0 / 5
2097
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دانلود عکس