شروع ثبت نام وام های دانشجویی

شروع ثبت نام وام های دانشجویی

ثبت نام برای دریافت انواع وام های دانشجویی در نیم سال تحصیلی 1400-1401 بوسیله پورتال صندوق رفاه دانشجویی شروع شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند برای دریافت انواع وام های دانشجویی در نیم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به پورتال صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم مراجعه کنند.
پیش از این اختتام زمان ثبت نام وام های دانشجویی ۲۵ مهرماه اعلام شده بود که به علت اِعمال افزایش وام ها و برخی موانع و ملاحظات فنی؛ با بازگشایی پورتال امکان ثبت نام باردیگر فعال گردید و تا یکم دی ماه سالجاری پروسه ثبت نام ادامه خواهد یافت.
دانشجویان شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلیِ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، دولتی، پیام نور، علمی کاربردی، غیر انتفاعی و غیردولتی و آزاد اسلامی می توانند بعد از مطالعه شرایط و ضوابط دریافت وام ها در آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی، جهت ثبت درخواست خود بوسیله پورتال دانشجویی صندوق رفاه اقدام نمایند.
همین طور طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان؛ دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره انتشار کرونا و دانش آموختگانی که در دوره این بیماری به زمان تعیین وضعیت بدهی تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه دانشجویان رسیده و دفترچه اقساط دریافت ننموده باشند، امکان اضافه شدن دو نیم سال تحصیلی به سنوات مجاز تعیین وضعیت بدهی برای آنها لحاظ خواهد شد.1400/08/08
08:40:20
5.0 / 5
1175
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس