اعلام شرایط جدید استفاده از خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

اعلام شرایط جدید استفاده از خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

دانلود عکس: دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با بیان افزایش دو برابری ظرفیت خوابگاه ها در فاز 9، شرایط جدید استفاده از خوابگاه های این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، فاز نهم اسکان دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در شرایط کرونا از ۱۸ آبان شروع شده و تا ۳۰ آذر ماه ادامه خواهد یافت. ثبت نام دانشجویان در در پرتال آموزش هم شروع شده است.
بنابر اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این فاز(نهم)، کلیه دانشجویان ورودی ۹۷ کارشناسی ارشد، دانشجویان ورودی ۹۵ و به قبل دوره کارشناسی و دانشجویان ورودی ۹۳ دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به دلیل اتمام سنوات مجاز خوابگاهی نخواهند داشت. البته، در موارد خاص نظیر دفاع از رساله، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و... با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ۱۰ روز در فاز نهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.
کلیه دانشجویان، بعد از تایید اسکان توسط اداره امور خوابگاهها و دریافت تاییدیه سلامت در پرتال آموزش، فقط در ایام کاری از ساعت ۸ تا ۱۴ امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند.
با تاکید این دانشگاه، ورود به خوابگاه ها هم منوط به تزریق حداقل یک دوز واکسن خواهد بود و عرضه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از جانب وزارت بهداشت الزامی است.
همچنین، پذیرش میهمان در خوابگاه ها و هم مهمانسراهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود و غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی توسط مرکز بهداشت و درمان در طول فاز نهم صورت خواهد گرفت.
مهلت ثبت درخواست خوابگاه توسط کلیه دانشجویان متقاضی(اعم از ساکنین فعلی و دانشجویان غیرساکن) در پرتال آموزش دانشگاه امیرکبیر تا ۲۶ آبان خواهد بود و به درخواست های ثبت شده بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
با بیان اداره امور خوابگاهها دانشگاه امیرکبیر، تردد در خوابگاه های این دانشگاه از تاریخ ۱۸ آبان برای همه دانشجویان ساکن و غیرساکن در فاز هشتم، منوط به طی مراحل اسکان(اعم از ثبت درخواست در پرتال آموزش و هم نهایی شدن اسکان از راه دفتر خدمات دانشجویی) و ثبت تردد در سامانه سماد است. در غیر اینصورت دانشجوی ساکن فاز ۸ در صورت دارا بودن شرایط فاز نهم بایستی میهمان باشد و هزینه مهمانی بپردازد.
همچنین، دانشجویان این دانشگاه حداکثر به مدت ۱۵ روز از تاریخ دفاع خود، به منظور انجام امور فارغ التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. بعد از این تاریخ درصورتیکه دانشجو مبادرت به تخلیه خوابگاه نکند، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و باید فورا خوابگاه را ترک نماید.
منبع:

1400/08/15
11:44:15
5.0 / 5
902
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس