معاون دانشجویی دانشگاه تهران خبر داد

تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد

تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد

معاون دانشجویی دانشگاه تهران از الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه و سراها اطلاع داد و اظهار داشت: هم اکنون دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خویش را تصویب کرده اند در صورت تزریق دو دوز واکسن می توانند نسبت به اسکان در سراها اقدام نمایند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا وجهی در نشست معاونین دانشجویی دانشکدگان و دانشکده های دانشگاه تهران که با محوریت ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان برگزار شد، اضافه کرد: دانشجویان سرمایه های اجتماعی دانشگاه ها هستند و امیدواریم بتوانیم به زودی شاهد حضور آنها در دانشگاه ها باشیم ولی بازگشایی حضوری دانشگاه ها نیازمند فراهم بودن زیرساخت هایی است که امید است دولت و وزارت علوم، دانشگاه ها را دراین زمینه حمایت کنند.
وی ادامه داد: لازم است مسئولان علاوه بر پشتیبانی از دانشگاه ها برای آماده سازی زیرساخت ها، با برنامه ریزی و تدبیر حرکت و تصمیم گیری کنند.
دکتر وجهی ضمن تاکید بر ضرورت آمادگی و برنامه ریزی دانشکده ها و دانشکدگان برای بازگشت حضوری دانشجویان برمبنای پروتکلهای ابلاغی، اعلام نمود: باتوجه به الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا جهت امکان حضور در دانشگاه و سراها، مسئولان دانشکده ها و دانشگدگان نسبت به اطلاع رسانی و تشویق دانشجویان، اساتید و کارکنان جهت تزریق دو دوز واکسن اقدام نمایند.
رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران درباب نحوه اسکان دانشجویان در سراها هم اظهار داشت: دانشگاه ها در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستند. هم اکنون دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خودرا تصویب کرده اند، می توانند بعد از ثبت درخواست در سامانه گلستان و تأیید استاد راهنما و رئیس دانشکده و در صورت تزریق دو دوز واکسن نسبت به اسکان در سراها اقدام نمایند.
دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران هم در این جلسه بر تلاش مضاعف برای شناسایی و رفع مشکلات و مسائل دانشجویان در زمینه های فرهنگی و دانشجویی اصرار کرد و اظهار داشت: نیازمند یک حرکت و تلاش جدی در زمینه دانشجویی و فرهنگی هستیم تا بتوانیم محیطی آرام و با نشاط برای تحصیل و زندگی دانشجویان فراهم آوریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به آثار پاندمی کرونا در جامعه، اظهار داشت: متأسفانه کرونا، جوامع بشری را با آثار و تبعات سوئی در حوزه های اقتصاد، سلامت جسم و روان و مشکلات خانوادگی روبرو ساخت و دانشجویان مشتاق و چشم انتظار بازگشت به دانشگاه ها هستند که امیدواریم به زودی این امر محقق شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مدیران کل حوزه دانشجویی دانشگاه تهران از پایش سلامت روان و جسم دانشجویان، وضعیت سراها، بهداشت و سلامت و تغذیه گزارش هایی ارائه دادند و قرار شد معاونین دانشجویی، نظرات و پیشنهادات خودرا درباب آغاز آموزش حضوری به صورت مکتوب به معاونت دانشجویی دانشگاه ارسال نمایند.1400/08/26
11:14:40
5.0 / 5
982
تگهای خبر: آثار , آموزش , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس