دانشجویانی که در اعتراض به شرایط بد خوابگاه، چادر زدند!

دانشجویانی که در اعتراض به شرایط بد خوابگاه، چادر زدند!

دانلود عکس: دانشجویان یک دانشگاه آمریکایی، یک ماهی است که به سبب شرایط بد خوابگاه های خود با اقامت در چادرهایی در محیط دانشگاه، دست به اعتراض زده اند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ان پی آر، بیش از یک ماه است که دانشجویان دانشگاه "هاوارد"( Howard) آمریکا در اعتراض به شرایط بد خوابگاه و محوطه این دانشگاه، برای دریافت پاسخ از مسئولین دانشگاه دست به تجمع و اعتراض زده اند.
این دانشگاه که بالاترین دانشگاه سیاه پوستان در آمریکا است، بتازگی اعلام نمود با معترضین توافق کرده است.
هنوز، جزییات مشخصی از مذاکرات میان دانشجویان و مدیریت دانشگاه منتشر نشده و دانشگاه به خبرنگاران نیز پاسخی نداده است.
رییس این دانشگاه در پاسخ به اعتراضات اظهار نمود: سلامتی و رفاه دانشجویان، با اهمیت ترین بخش شغل من بعنوان رییس دانشگاه است.
وی با اشاره به طرح جامع ۲۰۲۰ دانشگاه برای رشد و سرمایه گذاری در دانشگاه که به بهبود تجربیات دانشگاه برای دانشجویان، اساتید و کارکنان متمرکز است، افزود: تعهد ما حفظ ایمنی در خوابگاه ها است.
از شروع ترم پاییز جاری، دانشجویان دانشگاه هاوارد نگرانی هایی را در مورد وجود کپک در دیوار خوابگاه ها، فقدان دریافت تست کووید-۱۹ و ایمنی در محوطه دانشگاه به مدیران این دانشگاه اعلام نمودند.
دانشجویان دانشگاه هاوارد از تاریخ ۱۲ اکتبر سال جاری در مرکز دانشگاه چادر زدند تا به شرایط بد خوابگاه و عدم حضور دانشجویان در هیئت امنای دانشگاه اعتراض کنند.


منبع:

1400/08/26
23:22:33
5.0 / 5
1326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانلود عکس