معاون آموزشی وزارت بهداشت خبرداد

حقوق دستیاران دوبرابر شد

حقوق دستیاران دوبرابر شد

به گزارش دانلود عکس معاون آموزشی وزارت بهداشت از افزایش حقوق دستیاران مجرد به ۶ و دستیاران متاهل به ۸ میلیون تومان اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر ابوالفضل باقری فرد ضمن بیان این مطلب درمورد نخستین اصلاحات در ساختار دستیاری کشور، بیان نمود: در آغاز کار وزارت بهداشت در دولت جدید قول دادیم که بعداز سالهای به وضعیت دستیاران تخصصی رسیدگی نماییم که با دستور مقام عالی وزارت، بسیج معاونت های تابعه و انجام اقدامات کارشناسی، بعنوان نخستین گام، حق الزحمه دستیاران تخصصی افزایش می یابد.
وی ادامه داد: براین اساس، حق الزحمه دستیاران مجرد، ۶۰ میلیون ریال و دستیاران متاهل هم ۸۰ میلیون ریال خواهد بود و اعتبار این افزایش هم از محل درآمد اختصاصی بیمارستان های آموزشی کشور بوده که دستیاران محترم نقش مهمی در حصول آن ایفا می کنند.
دکتر باقری فرد در ادامه تصریح کرد: بدیهی است طبق دستورالعمل پرداخت مبتنی بر عملکرد پزشکان، کارانه هم به این عزیزان تعلق خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: پرواضح است که این اقدام آخر راه نبوده و سایر تمهیدات و تسهیلات در جهت اصلاح ساختار و کیفیت آموزش دستیاری کشور در حال انجام می باشد.
معاون آموزشی وزارت بهداشت در بخش دیگری از سخنانش بیان نمود: تاریخ آزمون دستیاری هم بزودی اعلام می شود. با عنایت به مشکلات قانونی گذشته و تعویق امتحانات قبلی به علت بیماری کرونا، به منظور تعیین و تثبیت تاریخ امتحان دستیاری، مراحل کارشناسی و هماهنگی با مراجع ذی ربط انجام شده و بزودی تاریخ برگزاری ازمون اعلام خواهد شد.1400/09/01
16:10:22
5.0 / 5
1380
تگهای خبر: آموزش , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دانلود عکس