شروع پایش سلامت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از هفته آتی

شروع پایش سلامت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از هفته آتی

دانلود عکس: معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از شروع پایش سلامت جسم و روان دانشجویان این دانشگاه از شنبه 6 آذر در دانشگاه فرهنگیان آگاهی داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر پرویز انصاری راد انجام برنامه سراسری پایش سلامت جسم و روان دانشجویان را در امتداد تاکید بر اهمیت بهداشت و سلامت در دانشگاه فرهنگیان برشمرد و اظهار داشت: در همین راستا مرحله اول تکمیل کارنامه سلامت برای دانشجو معلمان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهرماه ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در بازه زمانی شنبه ۶ آذر تا یکشنبه ۲۱ آذر ماه بوسیله سامانه کارنامه سلامت دانشگاه صورت خواهد گرفت.
ایشان سپس اشاره کرد: دانشجو معلمان می توانند با ورود به سامانه سلامت دانشگاه به آدرس health.cfu.ac.ir نسبت به تکمیل کارنامه سلامت خود اقدام نمایند.
معاون دانشجویی دانشگاه از مدیران دانشگاه فرهنگیان در استانها خواست تا اقدامات لازم جهت اطلاع رسانی به دانشجومعلمان به نحو مقتضی انجام پذیرد.
دکتر انصاری راد با اعلان اینکه در این طرح با شناسایی مشکلات روحی و روانی دانشجویان از بروز خیلی از لطمه ها جلوگیری شد، اظهار داشت: طی ارائه این خدمات مشاوره ای از بروز خیلی از لطمه های اجتماعی جلوگیری کردیم تا دانشجویان گرفتار افسردگی نشوند و روحیه داشته باشند که در این راستا ورزش را نیز در برنامه های دانشگاه گنجاندیم و اداره کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان برنامه های ورزش در خانه، کاریکاتورها و طنزهای ورزشی فرهنگی را به دانشجویان ارائه داد.

منبع:

1400/09/03
14:00:17
5.0 / 5
968
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس