عضو كمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس در گفت و گو با دانلود عكس:

بازدید مخبر از خوابگاههای دانشجویی پیام مثبتی را به جامعه دانشگاهی منتقل کرد

بازدید مخبر از خوابگاههای دانشجویی پیام مثبتی را به جامعه دانشگاهی منتقل کرد

به گزارش دانلود عکس نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس شورای اسلامی از ورود معاون اول رئیس جمهور به موضوعی خوابگاه های دانشجویی که در آستانه بازگشایی و آغاز فعالیت حضوری مراکز آموزشی و دانشگاهها انجام شد، بعنوان اتفاقی مبارک یاد کرد و اظهار داشت: این اقدام مخبر پیام مثبتی را به جامعه و مردم و بویژه جامعه دانشگاهی کشور منتقل کرد.


روح الله متفکر آزاد در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به مشکلات و مسائل خوابگاه های دانشجویی، خاطرنشان کرد: بازدیدهایی نظیر بازدید سرزده آقای مخبر از خوابگاه های دانشجویی می تواند به درک درست دولت از مسائل و برنامه ریزی برای رفع این مشکلات کمک شایانی کند.
عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: معاون اول رئیس جمهور از جایگاه مهمی در حوزه اجرایی کشور برخوردار می باشد و ورود ایشان به مبحث خوابگاه های دانشجویی نشان داده است که دولت به حوزه نخبگان و دانشگاهیان کشور توجه جدی دارد که بسیار پرارزش است.
شامگاه ۱۶ آبان محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور از خوابگاه کوی دانشگاه تهران به صورت سرزده بازدید کرد و در این بازدید دو ساعته از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های دانشجویان قرار گرفت.
دو روز بعد از این بازدید یعنی ۱۸ آبان هم جلسه ای به ریاست مخبر و با حضور وزرا و مسئولین مربوطه برگزار و تصمیمات لازم برای ساماندهی وضعیت خوابگاههای دانشجویی اتخاذ شد.
منبع:

1400/09/09
11:36:03
5.0 / 5
940
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دانلود عکس