پذیرش قبول شدگان ۴۸ رشته آزمون دكتری در دانشگاه پیام نور

پذیرش قبول شدگان ۴۸ رشته آزمون دكتری در دانشگاه پیام نور

دانلود عكس: دانشگاه دانشگاه پیام نور در 48 رشته از بین داوطلبان پذیرفته شده در آزمون دكتری 99 در گروه های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، كشاورزی، هنرو زبان های خارجی دانشجو می پذیرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور دراین زمینه اظهار داشت: این دانشگاه هم اکنون دارای قریب ۱۸۰۰ نفر ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری است و داوطلبانی که برمبنای کارنامه اولیه، مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند، می توانند نسبت به ثبت کدرشته محل های دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org اقدام نمایند.
کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ به همراه دفترچه راهنمای انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org انتشار یافته و داوطلبان می توانند با بهره گیری از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همین طور مشخصات شناسنامه ای داوطلب (نام خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) کارنامه نتایج اولیه خودرا مشاهده کنند.
بعد از انتخاب رشته اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب بمنظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و...) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه های مجری در دهه سوم شهریورماه ۹۹ بوسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.
برمبنای اعلام دانشگاه پیام نور، پذیرفته شدگان مقطع دکتری این دانشگاه می توانند برای پرداخت شهریه خود علاوه بر وام صندوق رفاه وزارت علوم، از تسهیلات وام قرض الحسنه این دانشگاه تا سقف ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۱.۴ درصد استفاده کنند.
منبع:

1399/06/06
23:29:04
5.0 / 5
1723
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانلود عکس