دانشگاه علوم پزشكی آزاد تهران نیروی پرستار جذب می كند

دانشگاه علوم پزشكی آزاد تهران نیروی پرستار جذب می كند

به گزارش دانلود عکس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نظر دارد به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان های تابعه خود از راه مصاحبه به صورت قرارداد کارمعین پرستار جذب نماید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در نظر دارد به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان های تابعه خود (بیمارستان های بوعلی، امیرالمومنین(ع) و فرهیختگان) تعداد ۱۰۴ نفر از پرستاران واجد شرایط را جهت بخش های ویژه ICU، CCU، NICU و همینطور بخش های پیوند، جراحی و داخلی را از راه مصاحبه به صورت قرارداد کارمعین با حقوق و مزایای منطبق با طرح ارتقاء بهره وری مبتنی بر عملکرد پرستاران و ایجاد فوق العاده ویژه پرستاری و هم پرداخت ۴ درصد سختی کار به پرستاران، جذب نماید.
واجدین شرایط جهت ثبت نام در وقت اداری به اداره کارگزینی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران واقع در دو راهی قلهک خیابان شهید پابرجا بلوار آینه ساختمان گل یخ رجوع و یا از راه سایت دانشگاه به آدرس iautmu.ac.ir ثبت نام کنند.
عرضه مدرک تحصیلی، کپی شناسنامه و کارت ملی و سوابق کاری و دوره های طی شده در روز مصاحبه الزامی و حداکثر سن برای شرکت کنندگان ۴۰ سال است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، عرضه کارت آخر خدمت برای متقاضیان مرد، عرضه گواهی آخر طرح، دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر با سابقه مفید و مرتبط و دارا بودن پنج سال سابقه کار در بخش مورد تقاضا الزامی است. پرستارانی که دوره های ویژه بخش های ICU، CCU، NICU، پیوند، جراحی و داخلی را گذرانده اند در صورت عرضه گواهی مربوطه در اولویت جذب قرار خواهند داشت. تاریخ مصاحبه بعد از آخر ثبت نام متعاقباً اطلاع رسانی می شود و برگزیدگان بعد از طی دوره های تکمیلی و در صورت موفقیت، وارد مرحله جذب نهایی خواهند شد.1399/11/24
18:36:42
0.0 / 5
1119
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس