امروز، آخرین مهلت ثبت درخواست خوابگاه دانشگاه علم و صنعت

امروز، آخرین مهلت ثبت درخواست خوابگاه دانشگاه علم و صنعت

دانلود عکس: مهلت درخواست برای اسکان خوابگاهی ترم تابستان دانشگاه علم و صنعت امروز اختتام می یابد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۹۹ که پروژه پایانی آنها در سیستم گلستان ثبت شده است، دانشجویان مقطع کارشناسی که پروژه پایانی را در ترم دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ گرفتن نموده و تا اختتام شهریورماه فارغ التحصیل می شوند، دانشجویان کارشناسی که کارآموزی آنها توسط آموزش این دانشگاه تایید شده است و محل کارآموزی آنها فقط در داخل شهر تهران است، مجاز به استفاده از خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت هستند.
دانشگاه علم و صنعت، شرایط استفاده از خوابگاه های این دانشگاه برای ترم تابستان ۱۴۰۱ را اینطور اعلام نمود که متقاضیان باید اجاره خوابگاه خود تا اختتام نیمسال دوم را تسویه کنند. تمام مراحل اداری دریافت و درخواست خوابگاه های این دانشگاه که از 5 تیر ماه شروع شده، امروز ۸ تیرماه اختتام می یابد.
بنا بر اعلام این دانشگاه، خوابگاه تابستان فقط به دانشجویان شهرستانی و روزانه تعلق می گیرد و دانشجویان ساکن استانهای تهران و البرز امکان استفاده از خوابگاه تابستان را ندارند. اختتام اسکان تابستان در دانشگاه علم و صنعت تاریخ ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱ اعلام شده و دانشجویان باید در این تاریخ خوابگاه را تحویل دهند.
دانشگاه علم و صنعت همین طور شرط ورود به خوابگاه را تزریق سه دوز واکسن کووید-۱۹ اعلام نموده است.
منبع:

1401/04/09
11:48:48
5.0 / 5
383
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانلود عکس